Bearti i ‘Për’puthen’ dhe Dardi i ‘It’s my love’ bëhen bashkë

Djemve nga Kosova iu mjaftojë anëtarësimi në programe televizive dhe tani janë në qendër të vëmendjes.

Bearti i “Për’puthen” dhe Dardi i “It’s my love” kanë dalë ne një kafene bashkë në Prishtinë.

Duket se kanë një miqësi të përbashkët, të cilët i kanë etiketuar në një postim në Instastory.

Se çfarë fshihet mbrapa këtij imazhi, a bëhet fjalë për ndonjë projekt apo risi tjetër mbetet të kuptohet në vazhdim./Indeksonline/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *