Kaq e pati edhe miqësia e tyre, Atdheu i prish raportet me Andin e ‘Për’puthen’

Atdhe Xharavina dhe Andi Artani në program e quanin nëjri tjetrin vëlla.

Mirëpo siç duket, dyshja i kanë prishur raportet vëllazërore, shkruan Indeksonline.

Kështu ka lenë të kuptojmë vet Atdheu përmes një postimi në Instragram, në të cilin ka treguar që i ka dhënë fund lidhjes me Sarën, por që ka edhe disa që ia punuan mbrapa shpinës.

Në listën në të cilin është shprehur falënderues që i ka njohur mungon Andi, duke lenë hapësirë për dyshime se raportet e tyre janë krisur./Indeksonline/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *