Pasi Ana bëri këngë/ Irini Qirjako skandalizohet keq fare nga pamjet me pullë të kuqe: Po ça të them unë tani

Këngëtarja e mirënjohur e këngëve popullore ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Expuls”. Ata po flisnin për muzikën, artin, e ndërsa në një moment moderatori i ka treguar një pjesë nga videoklipi i ri i Ana Lleshit, ish konkurente e “për’puthen”.

E teksa jepej një pjesë e klipit Qirjako është shtangur nga ajo çfarë ka parë.

Pjesë nga biseda: Gazetari: Kjo ka bërë namin në rrjetet sociale, dhe klikime

Qirjako: Po le të bëhet…

Gazetari: Si të duket?

Qirjako: Unë nuk kam të drejtë që t’i paragjykoj. Gjithsekush ka shijet e veta dhe unë nuk e ndaloj dot. Në fakt mua, që t’i thuash këngëtar si thua dot, se aty më shumë shikon p* rn o se art. Kshu që tani është koha që këto kanë dalë fuq ishëm. Nua në pëlqen arti i vërtetë dhe muzika e vërtetë.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *