Skandal, Fatjoni dhe Tea shihen bashk në hotel

Dy ish konkurrentet e Përputhën kanë habitur mbrëmë fansat e tyre.

Ishte Tea ajo e cila publikoj disa video teksa shihet në një ballkon hoteli së bashku më Fatjonin, shkruan InfoKosova.

Nuk dihet arsye e qëndrimit në një hotel, megjithatë ata nuk kanë hezituar të publikoj video për fansat e tyre.

Kujtojmë se të dy janë beqar, pse jo edhe të ndodh ndonjë lidhje e re në shoubizz./InfoKosova/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *