Sot feston datëlindjen Ardit Gjebrea, i biri i ka bërë urim zemre: Jam kaq me fat që të thërras babai im!

Moderatori i njohur i emisionit “E Diela Shqiptare”, Ardit Gjebrea feston sot 58-vjetorin e tij të lindjes, ku nuk kanë munguar urime të shumta nga miqtë dhe fansat e tij. Ndër mesazhet e shumta që ai ka marrë, ka rënë në sy ai i djalit të tij, Jon Gjebrea.

Ai ka publikuar një foto me të atin në Instagram, ku e quan vëllai i madh dhe shprehet se është me fat që ka një baba si ai.

“Urime ditëlindjen vëllai im i madh. Shpresoj që dita jote të jetë po aq e veçantë sa ti. Jam kaq me fat që mund të të therras babai im”, shkruan Joni në urimin për Ardit Gjebrean.

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *