U tha që do bëheshin me fëmijë/ Sara dhe Atdheu u ndanë, po ai s’lë gjë pa thënë dhe për Andin: E kisha si vëlla po…

Atdheu ka konfirmuar ndarjen nga Sara që prej ditësh përflitej në media. Shkak u bënë postimet e Sarës, e cila shkruante se ishte beqare dhe se nuk i besonte më askujt.

Atdheu e ka konfirmuar lajmin me një postim në Instastory ku shkruan se ai dhe Sara nuk janë më bashkë dhe flet për dikë të cilin dikur e quante vëlla e sipas tij ia ka punuar pas shpine.

Menjëherë kanë nisur dyshimet se bëhet fjalë për Andin, pasi ai dhe Atdheu e quanin veten vëllezër dhe për më tepër pas ndarjes nga Sara, Andi e Atdheu nuk ndiqen më në rrjete sociale.

“Sqarim për publikun se më kanë ardhur shumë mesazhe, ndjesë për vonesën, por kam pasur disa probleme personale siç e keni kuptuar edhe vetë ndarjen ta quajmë se ishim në njohje e sipër me Sarën. Po është e vërtetë. Faleminderit të gjithë ju që na keni mbështetur dhe vazhdoni të na mbështesni, mirënjohës për ju gjithë jetën. Gjithashtu me këtë do t’ju them që i kam vënë vizën disa personave që më quanin vëlla dhe ta punojnë prapa krahëve disa herë, por e kam bërë një sy qorr. Tani u mbush kupa. Respekt për të gjithë ju”, shkruan Atdheu.

Ndërkohë Sara mbrëmjen e djeshme ka qenë në shoqërinë e Andit dhe vëllait të tij, ç’ka i shton më shumë dyshimet se Atdheu po flet për Andin në statusin e tij.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *