A ju kujtohet Toprak te “Lale Devri”, ja sa ka ndryshuar

Selen Soyider u bë e njohur me rolin e saj Toprak te seriali “Lale Devri” i cili u transmetua në një nga televizionet tona disa vite më parë.

“Toprak”, një vajzë e urtë dhe e dashur për publikun, luajti përkrah aktorit të njohur turk Tolgha Saisman, shkruan InfoKosova.

Përveç zemrave turke, Selen mori edhe shumë nga zemrat shqiptare me rolin e saj.

“InfoKosova” iu sjell disa fotografi se si ka ndryshuar Toprak nga koha se si e mbanim mend./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *