Kaq shumë e ka lënduar Andi?! Atdheu vazhdon me thumbat e rëndë ndaj tij

Gjersa po shfaqeshin shumë të lumtur në rrjetet sociale, erdhi ndarja e papritur mes Sarës dhe Atdheut.

Ky i fundit në një mënyrë ka fajësuar Andin, duke u shprehur tepër i zhgënjyer ndaj tij.

Ai shkruante se u ka vënë vizën disa personave, që i konsideronte si vëllezër, por që ia kanë punuar pas krahëve, duke nënkuptuar Andin, i cili u pa në shoqërinë e Sarës dhe vëllait të tij, fakt ky që e ka irrituar Atdheun.

Por, çfarë ndodhi mes tij dhe Andi Artanit që duket se e ka lënduar kaq shumë Atdheun?!Kjo nuk është zbuluar ende por Atdheut nuk i ka kaluar ende inati dhe hidhërimi me të, pasi ka vazhduar me thumba të tjerë përmes rrjeteve sociale.

Ish-konkurrenti i Për’puthen ka publikuar një foto krah çiftit Andi-Melisa duke thënë se Andit nuk i shkon ky emër.

“Ndërkohë që po mendojmë t’i ndryshojmë emrin Andit se nuk i shkon ky emër për ca njeriu flori është!”– shkruan ai krah fotos dhe mbishkrimi është mëse i qartë.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *