“O Beart e loqk”, Bearti i Përputhen kapet mat

Beart Rexhepi, u kthye në një nga ish konkurrentet më të përfolur të emisionit Përputhen.

Shkak për këtë ishte lidhja dhe ndarja me ish konkurrenten Tea Trifoni, shkruan InfoKosova.

Ata i dhanë fund lidhjes së tyre duke mos deklaruar më për njëri tjetrin me asgjë mbi ndarje, duke vazhduar jetën e tyre ne kaheje te ndryshme.

Që të dy kanë fituar mjaftë fansa të cilët i përkrahen për vendimet e tyre.

Bearti njihet një djalë i palestrave ku si duket një fanse e ka fotografuar gjate ushtrimeve.

“O beart e loqk”, kishte shkruar fansja në mbishkrimin e fotografisë duke e shpërndarë më pas në llogarinë e tij edhe Bearti./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *