A e pëlqente mami jot Ledjanën/ Mevlani jep përgjigjen që i la të gjithë me gojë hapur

Shume persona jane ne pikepyetje, cfare po ndodh me ciftin? A jane ata bashk? Nese jo perse u ndane? A do rikthehen perseri bashke? Shume e shume pyetje pa pergjigje te cilat si ne ashtu edhe fansat presin me padurim ti marin vesh.

Pervec ketyre pyetjeve, ajo cka shume persona duan te dine tjeter rreth tyre eshte: ” Po familjaret?” A e kane pelqyer pjesetaret e familjes se Melvanit Ledjanen?

Pergjigjen e kesaj pyetje na e jep sot Mevlani, i cili ishte i ftuar ne emisionin “Shqiperia Live”. Pasi u pyet, “po mami?” a e pelqente ajo Ledjanen? Mevlani u pergjigj:

“Pavaresisht se cka ajo mendon, ajo k urr nuk nderhyn ne zgjedhjet e mia dhe se e di qe une nuk gaboj asnjehere ne zgjedhjet qe bej”

Nje tjeter pyetje qe atij ju be sot ishte, a e ndiqni njeri tjetrin ne instagram? Ai u pergjigj shkurt duke thene qe jo nuk jane ndjekes te njeri tjetrit, duke e cuar aventuren e tyre dita dites drejt nje perfundimi te “perjeteshem”.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *