Sherr i madh mes Melisës dhe Ledjanës/ Cfare nuk thone per njera-tjetren: “Ju jeni peshq të vegjël, mos u shtyni me balena”

Melisa Lleshi është një nga ish konkurrentet më të përfolur të Përputhen. Pak kohë më parë Melisa pati një përlasje virtuale me Ledjanën, të cilës do t;I nxirrte të gjitha sekretet.

Pak ditë më parë, Ledjana ishte e ftuar në emisionin Glamour zone ku u hspreh se nuk kishte asnjë komunikim me Melisën dhe se nuke kuptonte pse duhet të fliste për të kur ajo vetë çfarë nuk kishte bërë.

Së fundi Melisa ka realizuar disa video në instastory, me “dissin” e famshëm të Noizyt, “Një herë e mirë”.

“Ju jeni peshq të vegjël mos u shtyni me balena”, thuhet në një nga vargjet e këngës. Mesa duket mes vajzave ende nuk janë sheshuar mosmarrëveshjet.

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *