Sot kërkon burrë në Përputhen/ Po ja si dukej Gilberta në lulen e rinisë: Do habiteni

Gilberta, konkurrentja e programit “PërPuthen +40” bukuroshja zeshkane e cila njihet veçanërisht për buzëqeshjen e saj të ëmbël që e karakterizon në çdo puntatë te emisionit.

Kurioziteti i ndjékësve dhe fansave saj për vazhdimësinë e njohjeve në ‘PërPuthen+40’ nuk ka të ndalur, por diçka pikante u vë re sot në ‘InstaStory’-n e kësaj të fundit.

Ndërkohe që Gilberta kishte publikuar opsionin “Më bëj një pyetje’, një nga fansat e ka pyetur këtë të fundit për ndonjë foto te rinisë së saj, të viteve 20, Gilberta pa hezítuar e ka shpërndarë atë në profilin e saj.No description available.

“Në këtë foto jam 25vjece” ka shkruar sipër fotos së postuar Gilberta. Por duke kërkuar që të jetë më në qëndër të vëmendjes, kjo e fundit e fshin postimin me moshën e saj mbi foto dhe hédh një tjetër duke përfshirë në lojë ndjékësit e saj.

Ne foton e hédhur së fundmi ajo i drejtohet ndjékësve të saj “sa vjeçe mendoni se kam qenë këtu?”

Çdo gjë duket si një strategji e Gilbertës për të térhéqur vëmendjen e mediave rozë, për të qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes.No description available.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *