E paska harruar fare Tean/ Bearti shfaqet me këngëtaren shqiptare duke u….

Enca Haxhia publikoi një fotografi me një mashkull në rrj etin social “Instagram”. Enca është një nga artistet që çdo herë merr vëmendjen të madhe me paraqitjet publike dhe deklaratat e saj.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar një fotografi, ku shfaqet në përqafim të një mashkullit.

Por, personi në fotografi është emër i njohur për publikun dhe bëhet fjalë për ish-konkurrentin e “Për’puthen”, Beart Rexhepin.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *