Fjolla Morina në zi/ Humb jetën njeriu shumë i afërt i saj, këngëtarja përlot me dedikimin: Pusho i qetë, kujtimi yt është në zemrat tona!

Këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina, ka reaguar së fundmi në lidhje me gjetjen e trupit të pa jetë të ish-shefit të po l icisë së Ulqinit, Rudolf Elezović.

Fjolla Morina rrëfehet për lidhjen me Fisnikun dhe raportet me fëmijët e tij – Gazeta Mapo

Nëpërmjet një postimi në rrjetin social “Instagram”, ajo ka treguar miqësinë e ngushtë me të ndjerin si dhe i ka shprehur ngushëllimet familjarëve të tij.

“Miku im i Dolfi shume veshtire po e kom te shkruaj per ty. Ngushellime te sinqerta familjes dhe miqve. Nje humbje e madhe per ne. Kujtimi i tij do te jete ne zemrat tona. Ngushllime”, shkruan Fjolla.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *