Sindi e Përputhen delë përtej vetes

Sindi Loci është një nga konkurrentet më të pëlqyer të “Përputhen”.

Ajo nuk e lëshoi veten për asnjë moment, i qëndroi besnik karakterit të fuqishëm të saj, shkruan “Kosovarja”.

Ani pse doli nga programi e papërputhur disa shkëndija janë ndezur mes saj dhe konkurrentit Blerimit, të cilët kohët e fundit janë parë goxha shpesh bashkë.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *