Skandal pas skandali në Përputhen/ I hodhi karrigen kokës: Shqipja kapet mat duke u puthur me Atdheun

Pak ditë më parë Atdheu konfirmoi ndarjen nga Sara me një postim në Instastory ku shkruante se ai dhe Sara nuk janë më bashkë dhe fliste për dikë të cilin dikur e quante vëlla e sipas tij ia ka punuar pas shpine.
Pas ndarjes nga Sara, Atdheu është afruar shumë me ish-konkurrenten Shqipe Hysenaj. Dyshja duket se i kanë lënë pas keqkuptimet dhe sot janë parë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *