Bearti i ka dy fjalë për Arjan Konomin

Beart Rexhepi ka udhëtuar për në Tiranë.

Atje ka takuar opinionistin e emisionit “Për’puthen”, Arjan Konomin, më të cilin Bearti publikoi një imazh.

Edhe pse dalja e tij nga programi bëri bujë të madhe, duket se ai ende gëzon raporte të mira me të gjithë pjesëmarrësit.

Nga ky takim Bearti e quajti atë si njeriun më të mirë në Tiranë.

“Me mikun dhe njeriun me te mire ne Tirane” shkroi ish-konkurrenti duke e etiketuar Arjanin./Indeksonline/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *