Si e bëri për vete Sara Hoxha vjehrrën e saj?

Sara Hoxha është bukuroshja nga Shqipëria që ia mori zemrën reperit Ledri Vula, me të cilin tashmë është e martuar.

Çifti janë bërë prindër të një vajze, të cilën e kanë quajtur Poem Blu, e që është bërë dashuria e madhe e gjjithë familjes.

Xheri, nëna e Ledrit dhe vjehrra e Sarës, ka folur në lidhje me raportin që ka me nusen e saj.

Xheraldina Vula, nuk i ka kursyer fjalët më të mirat për nusen e saj, duke e quajtur një person shumë të afërt dhe të ngrohtë.

Dhe, e tillë duket Sara./kosovarja

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *