C’po ndodh kështu/ Andi dhe Atdheu kapen duke u puthur me njëri-tjetrin: Melisa bën atë që s’ia priste mendja njeriu

Prive ka kapur një moment të sikleteshëm për të tre ish konkurrentet e Përputhën.

Bëhet fjalë për Melisen, Andin dhe Atdheut, shkruan InfoKosova

Melisa njihet si femër xheloze andaj edhe mundohet ta ruaj Andin nga të gjithë pa marrë parasysh dhe gjininë.

Njëjtë ka vepruar edhe në këtë video, përderisa përshëndeten Andi dhe Atdheu, ata lëshojnë nga një puthje në faqe por reagimi i Melises ishte i tepërt, pasi mundohet të i largojë!

Po ju si do të reagoni në këtë situatë?/InfoKosova/

http://shendeti.lajme-javore.com/wp-content/uploads/2021/06/andi-melisa-atdhe49849595959.mp4?_=1

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *