Goca mendjen këtu/ Nëna e Ledrit tregon si e bëri për vete Sara: Ajo erdhi dhe më tha… Kështu bëni dhe ju me vjehrrat…

Sara Hoxha është bukuroshja nga Shqipëria që ia rr ëmbeu zemrën reperit Ledri Vula, me të cilin tashmë është e martuar.

Çifti janë bërë prindër të një vajze, të cilën e kanë quajtur Poem Blu, e që është bërë dashuria e madhe e gjjithë familjes.

Xheri, nëna e Ledrit dhe vjehrra e Sarës, ka folur në lidhje me raportin që ka me nusen e saj. Xheraldina Vula, nuk i ka kursyer fjalët më të mirat për nusen e saj, duke e quajtur një person shumë të afërt dhe të ngrohtë. Dhe, e tillë duket Sara.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *