Me apo pa br*kë/ Ana e Përputhen tërbon rrjetin me fotot e fundit

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Ana Lleshi, ka tërhequr gjithmonë vëmendje me anë të veshjeve ekstravagante dhe moskokëçarjes që tregonte në debate të ndryshme në studio.

26-vjeçarja së fundi ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në Instagram, në të cilat shfaqet me një veshje shumë provokuese.

Ana shihet me një kostum ngjyrë portokalli, fundi i të cilit është i çarë në njërën anë deri tek beli, duke i zbuluar pothuajse pjesët int ime.

Disa prej ndjekësve kanë nisur ta pyesin nëse ka veshur të brendshme apo jo në këto foto, por ka edhe nga ata që e komplimentojnë për look-un.

Ana Lleshi është një ndër personat që u përjashtuan nga programi i dashurisë, për shkak të thyerjes së rregullave.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *