Lediana shndërrohet në kopje të Kim Kardashian

Lediana duket krejtësisht ndryshe në paraqitjen e fundit.

Lediana Prenga që prej daljes nga “Përputhen” ka eksperimentuar shumë me dukjen, ajo së fundi ka publikuar disa fotografi, në të cilat duket me flokë bjonde dhe mahniti me dukjen.

E kuruar deri në detaje me grim, Lediana ishte shndërruar në një kopje të yllit televiziv Kim Kardashian.

Ndryshe, emri i Ledianës u bë i njohur për publikun që nga pjesëmarrja në “Përputhen”.

“Mos e prano kurre dike qe kur eshte shk.eput e ka gjet veten me dikend tjeter”, është mbishkrimi që ajo ia la fotos.

Ajo doli nga programi si çift me Mevlan Shabën, por prishën raportet sapo u larguan nga ai emision.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *