Përplasje e ashpër mes vajzave! Sindi kërcënon Melisën “Di shumë gjëra për ty”

Ditë më parë Sindi në një paraqitje televizive ku foli për përvojën në program u ndal edhe tek konkurrentët që i janë futur muzikës.

Ajo ironizoi me ta duke thënë qe po thënë që po të mos ishte programi sdo të merrnin as 1mijë klikime madje iu kërkoi ta linin këtë rrugë.

E kësaj deklarate i ka reaguar Melisa përmes një video ku shprehet me shumë qetësi se dhe Sindi mund ta kishte shfrytëzuar famën e marrë nga “Për’puthen” për të bërë diçka më të mirë në jetën e saj.

Ajo shton se është shumë krenare me arritjet e saj aktuale në muzikë, por ndërkohë Sindi nuk po bën asgjë me jetën e saj.

Melisa shprehet se gjithë vëmendjen e marrë nga emisioni, Sindi po e përdor për të hedhur vrer kundër të tjerëve dhe jo për veten.

Ajo thotë se Sindi ka shumë talent në violinë dhe me lutje i kërkon që të fokusohet tek vetja dhe jo tek të tjerët.

Kaq ka mjaftuar që Sindi të reagojë sërish deri tek kërcënimet duke thënë se ajo di shumë gjëra për Melisën që as Andi nuk i di.

Me posht e gjeni reagimin e plotë të Sindit:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *