Jasmina e Antonela veten në qejf, thonë se janë hirushe

Jasmina dhe Antonela janë ish konkurrentet ndër më të përfolurat e Përputhen.

Antonela doli beqari nga emisioni ndryshe nga Jasmina që doli me ndin por që nuk u zgjati shumë dhe u ndanë, shkruan InfoKosova.

Së fundmi të dyja postuan një video duke i thënë njëra hirrushe tjetra motra e saj.

Duket se e kanë veten në qejf të dyja./InfoKosova/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *