Melisa përleshet me shoqe kur vjen momenti i pagesës së drekës

Melisa Lleshi është mjaftë aktive në llogarinë e saj instagram.

Ajo shpesh herë ndan për fansat e saj video dhe fotografi të ndryshme, shkruan InfoKosova.

Në një video të publikuar në instastory, shihet se Melisa ia ka lënduar dorën mikës së saj për të bërë pagesën e drekës.

Kujtojmë se Melisa dhe Andi janë i vetmi çift i përputhur jashtë Përputhën./InfoKosova/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *