Motra i bën publike bisedën e fundit me Tean

Maria Trifoni bëri publike bisedën e fundit me të motrën Tean.

Kjo pasi iu kërkua nga përcjellësit në instagram, shkruan InfoKosova.

Pasi ato kanë raporte shumë të mira mes vete dhe dalin shumë shpesh bashkë biseda ishte një ftesë për të dal.

”A je për kafe” thuhet në bisëdën e fundit mes tyre./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *