Aktorja e njohur turke po bëhet nënë për herë të tretë

Aktorja e njohur turke Berguzar Korel, e cila njihet për rolin e famshëm “Shehrazade” do të bëhet nënë për herë të tretë.

Këtë lajm ajo e ka zbuluar nëpërmjet një postimi në Instagram ku tregoi se do të bëhej nënë e një vajze. Brenda shumë pak momentesh, kanë vërshuar komentet dhe urimet nga miqtë e fansat.

 

https://www.instagram.com/berguzarkorel/?utm_source=ig_embed&ig_rid=84ba062a-25f8-47ff-9071-6951f95c5ac3

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *