Antonela e thërret në emision dhe i hidhet në krah Mevlanit

Antonela Berisha gjatë kohës sa ishte pjesë e Përputhen është komentuar shumë për pëlqimin ndaj Mevlanit.

Ajo dëshironte me cdo kusht të jenë bashkë duke u përballur shumë herë me konkurrenten Ledjanën, shkruan InfoKosova.

Mirëpo tani as Mevlani e Ledjana nuk janë bashkë më Antonela prapë po i afrohet Mevlanit.

Pasi ishte i ftuar në emisionin ku edhe ajo është moderatore ajo u afrua pranë Mevlanit duke e bërë një video afër tij për të kërkuar pyetjet nga publiku./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *