Mos ndaj u nda Bora Zemani nga i dashuri? Atdheu flet hapur fare: Po ajo më pëlqente shumë

Blerimi ka qene nje nga meshkujt konkurente te Perputhen i cili ka shprehur pelqimin e tij per moderatoren Bora Zemani.

Teksa e deklaroi kete pelqim ai u shpreh se jo vetem ai, por edhe nje pjese e mire e djemve e tjere pjesmarres kane patur pelqim per Boren. Mesa duket njeri nga keta konkurente ka qene edhe Atdheu, edhe pse ai ka patur shume pelqime brenda emisionit.

Mbremjen e djeshme, 3 djemte, Princi, Shkelqimi dhe Atdheu kishin hapur nje video Live ne Instagram ku po i drejtonin pyetje njeri tjetrit. Ishte Princi ai qe iu drejtua Atdheut se cili nga personazhet brenda i kishte lene me shume mbresa. Pergjigjia e Atdheut ishte pikerisht Bora.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *