Kështu qeshin me Borën, pasi e quan veten princeshë

Bora Zemani pasi mbaroi sezoni i Përputhen, po vazhdon të jetë në Përputhen verore në shumë qytete të Shqipërisë.

E angazhimi mes punës e familjes pasi ka edhe nja djal duket të jetë i vështirë, shkruan InfoKosova.

Prandaj ajo në mbrëmje përdori një filter ku thote se ka nevojë të mos duket e lodhur dhe të duket si princeshë.

Në sfond dëjohet Olsa duke qeshur me të pse e quan veten kështu./InfoKosova/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *