Kur bëhen bashkë Olsa e Bora me ish konkurrentët e Përputhen e ndezin atmosferën

Me mbarimin e sezonës së Përputhen nuk mbaroi gjithcka.

Ish konkurrentët e emisionit vazhdojnë të takohen ende mes vete dhe jo vetëm, shkruan InfoKosova.

Pasi ka filluar edhe Përputhen verore në shumicën e qyteteve autorja po i bën bashkë të gjithë ish konkurrentët ku me autobus po udhëtojnë në të gjitha qytetet bashkë.

E pas mbarimit të audicioneve ata dalin për tu argëtuar e së fundmi dolën për të shëtitur ndërsa shihen shumë të lumtur bashkë./InfoKosova/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *