Aktori i njohur kosovar bëhet baba për herë të dytë

Aktori i njohur nga Kosova, Ernest Zymberi u bë sërish baba.

Ai njoftoi në rrjete sociale se djali i tij erdhi në jetë sot dhe quhet Rron.

Aktori i njohur më shumë për paraqitjet e tij në ‘O sa mirë’ dhe gruaja e tij, janë prindër tani të dy fëmijëve pasi kanë edhe vajzën e madhe Mara.

Urime.

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *