Nuk do t’iu besoni syve se kjo është Linda Halimi

Linda Halimi është njëra nga këngtaret më të përfolura në shoubizz.

E krejt kjo për shkak të lidhjes me reperin amerikan Big D, ku në një intervistë të dhënë së fundmi ka treguar se ka familjarë që edhe janë të hidhëruar me të, shkruan “Kosovarja”.

Por sidoqoftë, Linda dhe Big D kanë dëshmuar se dashuria mbi të gjitha e dëshmi për këtë është edhe fryti i dashurisë së tyre- vajza Kaimana.

Së fundmi, këngëtarja ka rifreskuar pamjen e saj, me një ndryshim kaq të madh mezi po njihet se është ajo./Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *