U fol se marredhënia e tyre mori fund, reagon për herë të parë Andi

Pak me pare mjaftoi nje story e Melises qe te na bente te mendonim se marredhenia mes tyre ishte krisur.

Por nuk zgjati shume pasi Andi ka vendosur te tregoje te kunderten nepermjet nje postimi ne Instagram.

Ai ka publikuar nje foto me Melisen dhe perbri shkruan: “As vd.ekja nuk mund te na ndaje!”

Sigurisht qe nuk mund te mungonte as komenti i Melises e cila fillimisht thote se eshte si nje foto pasaporte dhe me pas shkruan: per gjithe jeten baby!

E pra tani mund te rrime te qet!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *