Andi sapo zbuloi vëllaun binjak, ai la në hije vetën

Ish – konkurenti i “Për’puthen”, Andi Artani, ka zbuluar vëllaun e tij binjak, shkruan “Kosovarja”.

Ai gjithnjë ka ndarë me publikun fotografi nga jeta private ku ka postuar krahë vëllaut, Ben dhe Ardi Artani, por nuk ka bërë të ditur asnjëherë për një binjak.

Së fundmi ai ka shpërndarë disa fotografi në llogarinë e tij në Instagram ku dukej se i vëllau erdhi nga Amerika derisa zbuloi në mbishkrim se është binjaku i tij i cili kishte shkruar, “Binjaku im sapo ka zbritur. Më në fund jemi ribashkuar plotësisht!!”.

Nga kjo kuptuam se binjaku i tij është Ardi Artani më të cilin kishte kohë pa u parë duke qenë se Andi ka muaj që jeton në Kosovë.

Derisa nga video që ka shpëndarë duket se ish – kokurenti ka pasur jashtëzakoisht mall për të vëllan.

Shikojeni reagimin! /Kosovarja/

 

https://www.instagram.com/p/CQQxmy9H_wG/?utm_source=ig_embed&ig_rid=26ad2817-302e-432a-b480-90204ccbff14

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *