Mevlanit i del një video me bjonde e brune, ama nuk është as Ledjana as Antonela

Mevlani ishte përfolur shpesh herë se nuk mund të zgjidhte mes bjondes e brunes në emisionin Përputhen.

Si përfundim ai zgjodhi brunen Ledjanën me të cilën nuk i shkoi lidhja dhe u ndanë, shkruan InfoKosova.

Mirëpo em Mevlanin ende bëjnë shaka për këtë fjalë.

Ai shihet pranë Ana Kaurit dhe një vajzë bjonde ku Bora e përqesh se po qëndron me bjonde e brune./InfoKosova/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *