Kështu e ndez atmosferën Riniani me të dashurën

E dashura e Rinian Lekës, ish konkurrentit të Përputhen postoi një video në instagram.

Në këtë video shihen të dy derisa po këndojnë dhe ushëtojnë me veturë, shkruan InfoKosova.

Ajo këndon me shumë zemër këngën që i përshtatet me të dashurin e saj.

Riniani pasi e bëri publike lidhjen me avokaten nuk ndalen me foto e video bashkë./InfoKosova/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *