Adrola ndan foto nga darka romantike, a ia dhuroi lulet Capital T?

Prej kohësh në rrjet është përfolur se Capital T është në një lidhje me Adrola Dushin.

Ata janë kapur shpesh mat, mirëpo kurrë nuk e kanë pranuar publikisht në mënyrë të drejtpërdrejtë.

Mbrëmjen e djeshme Adrola ka publikuar në rrjete sociale një foto romantike gjatë një darke buzë detit, ku shihet me një buqetë me trëndafila në duar.

Modelja bukuroshe është surprizuar nga njeriu i saj i zemrës, për të cilin të gjithë janë të bindur se është Capitali, percjellesit kanë sh.përthyer menjëherë në komente, duke përmendur emrin e reperit dhe duke e përgëzuar për surprizën romantike.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *