Almeda poston video duke ia bërë djali i vogël grimin

Almeda Abazi është njëra nga modelet më të njohua shqiptare që jeton dhe vepron ne Turqi.

Atje edhe është martuar me aktorin e njohur Tolgahan dhe është bërë nënë e një djali dhe një vajze që sapo solli në jetë, shkruan InfoKosova.

E pasi djali ka filluar të rritet sigurisht e pengon nënën duke bërë grim, madje ai edhe e grimoi.

Almeda postoi videon në instagram derisa djali e grimonte, një moment e i bukur dhe qesharak nënë e bir./InfoKosova/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *