Nuk do ta besoni sa vite më i ri se ajo qenka i dashuri i Dua Lipës

Dua Lipa ka një kohë që ka gjetur shpirtin e saj binjak.

Edhe pse kanë 4 vite diferencë, dyshja po kalojnë mjaftë mirë së bashku.

Sot me rastin e ditëlindje, Dua u kujdes t’ia zbukuroi ditën edhe më shumë duke publikuar disa nga momentet e tyre të bukura.

“Gëzuar Ditëlindjen Anwar, nje xhiro tjeter rreth diellit ~ ju e beni boten time shume me te mire !! Jam me fat që të kam dhe të dua mezi pres të festoj me ju sot” shkroi këngëtarja në mbishkrimin e imazhit.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *