Olsa nuk mund ta duroj Atdheun, ama Bora Zemani e mbron

Olsa Muhameti autorja e Përputhen postoi një video bashkë me Atdheun, Borën dhe një vajzë tjetër në veturë.

Olsa i drejtohet Atdheut duke i thëqnë se nuk mund ta durojë sepse po vozit shumë shpejt, shkruan InfoKosova.

Mirëpo, Bora bashkë me vajzën tjetër e mbështestin Atdheun.

”Jo ne na zuri” dëgjohet duke thënë mbrapa Bora./InfoKosova/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *