Antonela befason, provokon rëndë!

Antonela befason, provokon rëndë duke mbajtur gjoksin me duar

Ish-protagonistja e “Për’puthen”, Antonela Berisha, vazhdon të jetë një emër shumë i komentuar në mediet rozë.

Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, ajo shpesh herë provokon rëndë fansat e saj, shkruan GazetaBlic.

Kështu ka bërë edhe së fundi, ku është shfaqur me një dekolte të hapur dhe vëmendja shkon tek gjoksi i saj.

Kjo fotografi u pëlqye dhe u komentua mjaft shumë nga percjellesit e ish protagonistes./Blic/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *