Mevlanin e zë ditëlindja në tour, kështu e urojnë ish konkurrentët e Përputhen

Duket se Mevlani kishte ditëlindjen dje.

Bora Zemani postoi një video nga autobusi i Përputhen tour ku thotë se ka ditëlindjen Mevlani, shkruan InfoKosova.

E të gjithë së bashku fillojnë dhe ia këndojnë këngën e ditëlindjes.

Mevlani shihet mjaft i buzëqeshur megjithëse nuk dihet nëse kishte ditëlindjen me të vërtetë apo ishte vetëm një shaka mes tyre./InfoKosova/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *