Vajzës shqiptare i propozoi i dashuri në mbrëmje mature/ Ai habit me rrëfimin: S’e keni idenë si ma ka vënë emrin vjehrra në telefon

ër Orindën, mbrëmja e maturës do të jetë momenti më i paharrueshëm në jetë sepse ishte dita që i erdhi propozimi nga dashuria e jetës.

Xhersiko Shqemza është kujdesur me detaje që ta surprizojë Orindën teksa po festonte me miqtë e saj për përfundimin e ciklit të mesëm. Teksa po kërcenin, pista e vallëzimit iu la e lirë vetëm ciftit për të përjetuar momentin romantik.

Në emisionin “Shqipëria Live” kanë rrëfyer emocionet dhe përplasjet me familjarët në fillim të lidhjes.

Xhersiko: I thashë a pranon që të jesh dashuria ime e jetës?

Orinda: Kam qarë, nuk e prisja fare. Më erdhi një emocion i paparë. Kur e pash Xhesin kur u ul në gjunjë, i thashë direkt “po” edhe e ngrita e përqafova. E kam refuzuar njëherë në fillim të lidhjes. Nuk doja në fillim. Pastaj gjatë njohjes, e desha. Babi e pëlqen, ndërsa mami jo.

Sa i përket vjehrrës, Xhersiko tha se zihen shpesh dhe ia ka ruajtur emrin në telefon si “Tigri”.

Orinda: Në fillim mami nuk ishte dakord dhe i bënte presion dhe ky thoshte që është e egër si tigër.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *