Arsimi gjen dashurinë/ Ja kush është biondja 20-vjecare që i ka marrë zemrën

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Arsimi në një lidhje live në emisionin “Shqipëria Live” zbuloi se ka nisur një lidhje të re dashurie me një vajzë.

 

Arsimi tha se vajza në fjalë nuk e njihte fare si ish-konkurrent të “Për’puthen”.

Ish-konkurrenti ka publikuar në Instastory edhe foton e parë me partneren, e cila quhet Pranvera. Ajo është 21 vjeçe me origjinë nga Kosova dhe Maqedonia dhe jeton në Gjenevë.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *