Familja shqiptare u shua pabesisht në mes të rrugës/ Ardit Gjebera përlot me reagimin: Nuk gjej dot fjalë…

Të shumta kanë qenë reagimet lidhur me aks identin tr agjik të ndodhur këtë të premte në aksin Fier-Vlorë ku humbën jetën 4 anëtarët e një familje dhe u pla gosën tre të rinj.

Më i fundit, ka qenë producenti Ardit Gjebrea, i cili ka shprehur të gjithë tri shtimin përmes një postimi në Instastory.

 

Ndër të tjera, ai ka deklaruar se nuk gjen dot fjalë për të ng ushëlluar familjarët.

“Tro nditës fakti i familjes Gushi! Trishtim pafund për humbjen e 4 jetëve- dy prindër dhe dy vajza të mitura.

Nuk gjej dot fjalë të ngushëlloj familjarët. Paçin paqe të katërt, aty ku janë bashkë”, ka shkruar Gjebrea.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *