Ish i dashuri i Anës prezanton nusen dhe qenka ‘llokum’

Ana Lleshi dhe Arsim Abdyli u komentuan për një lidhje dashurie e cila zgjati vetëm pak muaj.

Ndarja e tyre bëri një jehon nëpër media pasi që të dy e thumbonin njëri-tjetrin, shkruan InfoKosova.

Në një bashkëbisedim më fansat, ish konkurrentit i kërkohet që ta publikoj nusen dhe ai nuk ngurroj dhe e publikoj.

Vajza me emrin Pranvera qenka mjaftë e bukur./InfoKosova/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *