Konkurrentja e It’s my Love, ia huq me matematiken, nuk din t’i bëjë llogarit

Një video e cila është bëre virale nëpër rrjete sociale shihet se si një nga konkurrentet e It’s my Love, nuk din të bëjë llogarit.

Brenda kësaj video ajo llogaritë dashnorët e saj ku thotë se 800 + 20 bëjnë 1000 ndërsa e vërteta është se bëjë 820, shkruan InfoKosova.

Për më shumë shiko videon dhe binduni./InfoKosova/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *