Mevlani nuk paska lënë gjë pa bërë/ Edhe këtë ia ka bërë Ledjanës? Del e vërteta çfarë ka ndodhur mes tyre


Dyshja shumë e komentuar, Ledjana Prenga dhe Mevlan Shaba dolën së bashku si çift nga emisioni i dashurisë‘Për’Puthen’.

Eri throws 'pins', had warned some time ago that Mevlani and Ledjana will declare for each other | Kosovo Now

Menjëherë pas daljes së tyre ata i dhanë fund lidhjes dhe madje nuk flasin më me njëri tjetrin, e as nuk ndiqen më në rrjete sociale, ku edhe nuk mungojnë postimet thu mbuese.

Mevlani i dedikoi Ledjanës edhe një këngë, për të cilën ish-konkurrentja e “Për’puthen” hodhi hije dyshimesh se ishte v jedhur.

Ajo postoi një pjesë nga kënga “Ledjana në “Instastory”, ku në fakt vihej re se nuk e këndonte Mevlani. “Vjen së shpejti versioni origjinal”, ka shkruar Ledjana përkrah videos së shkurtër, duke treguar se për pak kohë do të zbulohet gjithë e vërteta.

Në fakt, pa i komentuar akuzat e Ledjanës, Mevlani ka vendosur ta fshijë këtë këngë nga “Youtube”. “Ledjana” nuk gjendet më pas kërkimit dhe s’dimë ç’ndodhi vërtetë në prapaskenë mes të dyve.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *