Politikania shqiptare në zi/ Humb jetën njeriu shumë i dashur në familjen e saj

Ish-deputetja e LSI-së, Silva Caka ka nd arë pak çaste më parë një lajm të trishtë në rrjetet sociale. Ajo njofton se ka humbur gjyshen e saj të dashur.

“Nënokja jonë u bashkua me yjet e saj dhe engjëjt tanë. Jam e sigurtë që tashmë shpirti i prehet në paqe dhe nuk do qajë më, do jetë e lumtur.

Pushofsh e qetë o shpirt!”, shkruan Silva Caka krah fotos së gjyshes së nd jerë.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *